نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تسلیت کانون توسعه ارزشهای در پی در گذشت دکتر حسین مختاری عضو هیات علمی بسیجی دانشگاه یزد

پیام تسلیت کانون توسعه ارزشهای در پی در گذشت دکتر حسین مختاری عضو هیات علمی بسیجی دانشگاه یزد 

بسمه تعالی

◾️انا لله وانا الیه راجعون

خبر در گذشت استاد شجاع و انقلابی آقای دکتر حسین مختاری موجب تاثر همه دوستان و ارادتمندان بویژه دانشگاهیان استان یزد علی الخصوص اساتید و دانشجویان و مدیران و کارکنان خدوم دانشگاه یزد شد.
وی قریب ۲۰ سال ضمن انجام مسئولیت خطیر شاگرد پروری آن هم در رشته مهم فیزیک، خود را موظف می دانست که نسل جوان دانشجو را با آرمانهای بلند انقلاب شکوهمند اسلامی و امام و شهیدان آشنا کند و در مقاطعی که دانشگاه گرفتار التهاب های سیاسی جریانات تند و هنجار شکن می شد، همواره دکتر مختاری عزیز با شهامت وشجاعت مثال زدنی اش به کمک نیروهای مدافع انقلاب و تشکلهای وفادار به نظام می آمد. به آنها روحیه، جرات و جسارت می داد تا به مقابله با جریان نفاق و تحریف برخیزند.

البته غیر از این از او انتظار نبود چرا که او وارث و ادامه دهنده راه برادر شهیدش محمدرضا مختاری بلکه همه شهیدان راه خدا بود.
بسیاری از شاگردانش او را ابوذر دانشگاه یزد خوانده و از مدافعین سر سخت نهضت امام خمینی (ره) می دانستند.
ایشان در چند دوره متوالی معاونت علمی پژوهشی بسیج اساتید استان یزد را بر عهده داشت. طی این سال ها تشکلهای دانشجویی همچون انجمن اسلامی، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی و دیگر مجموعه های فعال دانشجویی ضمن اینکه دکتر مختاری را دوست و یار و پشتیبان خود در مطالباتشان می دانستند در بسیاری از نشست ها او را دعوت کرده وبهره های فراوانی در زمینه های مختلف تشکیلاتی و همچنین دفاع منطقی از نظام دینی و اهداف والای امام و رهبری می بردند.
کانون توسعه ارزش ها ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه (س) ضایعه فقدان این استاد سختکوش و ولایی را به عموم بسیجیان، دانشگاهیان و خانواده و بستگان محترمش تسلیت گفته و از خداوند منان در خواست علو درجات و هم نشینی این مرحوم با اولیاء و شهدا بویژه اخوی گرامیش می نمایم .

کانون توسعه ارزشهای شهرستان بافق