نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

لزوم انتصاب مديران متعهد و متخصص در پست هاي مديريتي

لزوم انتصاب مديران متعهد و متخصص در پست هاي مديريتي


امام جمعه اصفهان در معارفه استاندار تاكيدكرد:

به گزارش خبرنگار خبرگزاري شبستان از اصفهان، آيت الله سيد يوسف طباطبايي نژاد، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان در آيين تكريم و معارفه استاندار اصفهان با اشاره به شايسته سالاري در انتصاب ها، اظهار داشت: نيروهاي توانمند و متخصص فراواني در كشور وجود دارد كه توانايي اداره پست هاي مديريتي را دارند اما برخي مواقع مسائل سياسي و سياسي بازي ها مانع از بكارگيري اين نيروها شده است.

وي افزود: انتصاب مديران توانمند، متعهد و متخصص و به دور از سياسي بازي در پست هاي مديريتي بايد انجام شود و افرادي كه تعهدكاري و تخصص دارند در مسئوليت هاي اداري منصوب شوند و مسائل سياسي و جناحي مانع از اين انتصاب ها نشود كه اگر نيروي توانمندي را از دست بدهيم و به جاي آن نيروي ضعيف شناسايي و منصوب شود آنگاه منابع و امكانات اتلاف شده و خدمت رساني به مردم صورت نمي گيرد.

آيت الله طباطبايي نژاد شايسته سالاري را مهم خواند و يادآورشد: مديران داراي شايستگي و لياقت قادر به انجام وظيفه و خدمت به مردم خواهند بود و زمينه پيشرفت و توسعه كشور را فراهم مي سازند.

وي ادامه داد: توسعه و پيشرفت كشور نيازمند عمل به وعده ها توسط رئيس جمهور است كه رئيس جمهور براي تحقق وعده هاي انتخاباتي خود بايد از نيروهاي توانمند استفاده كند و سياست خارجي و سياست هاي اقتصاد مقاومتي را عملياتي كند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان به فعاليت هاي رسول زرگرپور استاندار پيشين اصفهان اشاره كرد و گفت: استاندار سابق اصفهان مشكلات استان از جمله مشكل آب را به خوبي دنبال مي كرد كه زحمات و تعامل او با مجموعه مسئولان استان در پيشرفت كاري موثر بود.