نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق

بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق


بیانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم» (سوره محمد«ص» آیه 7)

بیانیه اعضای هیات موسس "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق"

 با عنایت خداوند متعال و توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا له الفداء و در سایه ولایت مطلقه فقیه و برکت خون هزاران شهید گلگون کفن و درسالروز نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق را اعلام می داریم.

امروزه اعتماد به دشمن، بی‌توجهی به اصول قانون اساسی، حاکمیت نظام مقدس اسلامی،  رفاه و معیشت مردم و دلسوزان انقلاب و توجه ویژه به سرمایه داری و نسخه‌های بیگانه، زنگ خطری است برای ملت بزرگوار و تمامیت ارضی کشور عزیزمان ایران و راه غلبه بر این پدیده های شوم ایجاد جبهه فراجناحی مردمی است برای هم افزایی، مطالبه‌گری و بسیج ظرفیت‌های درونی نظام در حل مشکلات و انقلابی و در میدان ماندن جهت پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی.

ما معتقدیم، شعارهای برآمده از اصول انقلاب اسلامی مانند مردم‌سالاری دینی، مبارزه با فساد و تبعیض و اشرافی‌گری و ترویج روحیه جهادی و استکبار ‌ستیزی و تکیه بر توانمندی های علمی، فناوری و صنعتی نیروهای مردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی هنوز اصلی ترین آرمان ها و آرزوهای ملتی است که شهادت را سعادت می داند. لذا ضمن حمایت از اهداف و خط‌مشی اعلام‌شده از طرف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، افتخار می‌کنیم که ناممان در زمره فداییان انقلاب اسلامی قرار گیرد.

اعضای هیات موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بافق

10 دی ماه 1395